Malá spolupráce

DJ08555
Pomozte zvířátkům dostat se do jejich iglů - kooperativní hra Čtyři malá zvířátka na ledové kře se snaží dostat do jejich iglů. Musí být však opatrná, protože ledová lávka může kdykoliv spadnout. Tato hra učí děti spolupráci - společně hrát a vyhrát.

  • 438 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 27.10.2021
530 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Čtyři malá zvířátka na ledové kře se snaží dostat do jejich iglů. Musí být však opatrná, protože ledová lávka může kdykoliv spadnout. Tato hra učí děti spolupráci - společně hrát a vyhrát.

Pro děti od dvou let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.