Make up - Superhrdinové

DJ09200
Efekt lupa
  • 1 z 3

Pomocí těchto barev se z malých kluků stávají superhrdinové! Balení obsahuje: - 3 kelímky s obličejovou barvou - 1 plochý štětec o délce 180 mm - houbička ∅ 35 mm - samolepky na obličej - podrobný návod krok za krokem pro všechny 3 motivy superhrdinů.

Barvy na obličej Djeco jsou zdravotně nezávadné, neobsahují parabeny ani parfémy, jsou snadno odstranitelné vodou a mýdlem. 

Vhodné pro děti od 3 let.

  • 510 Kč 204 Kč –40 %
    266 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 24.5.2022
306 Kč
Kategorie: Doprodej hraček
 

Pomocí těchto barev se z malých kluků stávají superhrdinové!

Balení obsahuje:

- 3 kelímky s obličejovou barvou
- 1 plochý štětec o délce 180 mm
- houbička 35 mm
- samolepky na obličej
- podrobný návod krok za krokem pro všechny 3 motivy superhrdinů

Barvy na obličej Djeco jsou zdravotně nezávadné, neobsahují parabeny ani parfémy, jsou snadno odstranitelné vodou a mýdlem. 

Vhodné pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.