Magnetická hra - Animovaná abeceda

Z-J08151

Cílem je umístit barevné kuličky na správné místo pomocí magnetické hůlky a tím vytvořit písmeno, na které začíná vyobrazené zvířátko.

Děti poznávají zvířata, barvy a písmenka, naučí se přiřazovat počáteční písmena ke slovům. 


  • 454 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 20.5.2021
549 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Víš jak se píše A? A na jaké písmeno začíná slovo Lev?

Vaše děti si tuto hru s pohyblivými kuličkami určitě zamilují! Cílem je umístit barevné kuličky na správné místo pomocí magnetické hůlky a tím vytvořit písmeno, na které začíná vyobrazené zvířátko.

Děti poznávají zvířata, barvy a písmenka, naučí se přiřazovat počáteční písmena ke slovům. Hra zároveň rozvíjí jemnou motoriku.

V sadě je dřevěná deska, do které se vkládají karty s vyobrazenými zvířátky. V desce jsou kuličky, kterými se pohybuje pomocí magnetické tyčinky.

Deska je pokryta obalem proti vypadnutí kuliček. Vkládací karty jsou s nápisy v angličtině a francouzštině (písmenka ale můžete skládat podle českých názvů zvířat).

Rozměry balení: 25 x 25 x 4 cm

Pro děti od 4 do 8 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce hraček Janod navrhuje kvalitní a originální hračky tak, aby co nejvíce rozvíjely dětskou kreativitu, a přirozeně nutily dítě rozvíjet svou představivost ve všech možných směrech. Janod, to je spojení tradice a modernosti v těch nejmenších detailech!