Lepící dekorační páska - zajiček

DD03632
Efekt lupa
  • 1 z 2
Lepící páska je z japonského washi papíru s motivem lesních zvířátek. Lze ji nalepit, odlepit, nalepit znovu a jinam. Nezanechává lepidlo, nemusíte ji stříhat, ale zároveň je pevná. Na zdi dávejte pozor, pouze na klasickém vápenném nátěru. Slepit j

  • 79 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
95 Kč
Kategorie: Hračky a hry
Položka byla vyprodána...
 

Lepící páska  je z japonského washi papíru s motivem lesních zvířátek. 
Lze ji nalepit, odlepit, nalepit znovu a jinam. 
Nezanechává lepidlo, nemusíte ji stříhat, ale zároveň je pevná. Na zdi dávejte pozor, pouze na klasickém vápenném nátěru. 
Slepit ji lze i z většiny papíru, ale pokud s tím počítáte, je dobré to předem vyzkoušet. 
Páska je 1,5 cm široká a 10 m dlouhá. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.