Kvarteto - Malá příroda 4-7

DJ05128
  • 1 z 2
Kavarteto je hra, kterému snadno porozumí i mladší hráči. Cílem hry je nasbírat čtyři zvířátka, která patří k sobě. Doporučeno pro děti ve věku 4-7 let, hra pro 2-4 hráče.

  • 169,42 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 24.10.2018
205 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Kavarteto je hra, kterému snadno porozumí i mladší hráči.  Cílem hry je nasbírat čtyři zvířátka, která patří k sobě.  Doporučeno pro děti ve věku 4-7 let, hra pro 2-4 hráče.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.