Kvarteto - Malá příroda 4-7

DJ05128
Efekt lupa
  • 1 z 2
Kavarteto je hra, kterému snadno porozumí i mladší hráči. Cílem hry je nasbírat čtyři zvířátka, která patří k sobě. Doporučeno pro děti ve věku 4-7 let, hra pro 2-4 hráče.

  • 174 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 27.10.2021
210 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Návod ke hře - Malá příroda

Od 4 let, 2-4 hráči

Balení obsahuje 28 karet (rodina z farmy, z pralesa, z hor, ze zahrady, ze savany a mořská rodina)

Cíl hry: nasbírat co nejvíce kompletních rodin

Pravidla hry:

„Rodina“ se skládá ze čtyř zvířátek, které se vyskytují ve stejném vegetačním prostředí.

Každému hráči se rozdá 5 karet, zbylá hromádka se položí na sůl (obrázkem směrem dolů). Hráči si prohlédnou karty tak, aby je ostatní neviděli, a uspořádají si je podle „rodin“. V případě, že mají v ruce celou „rodinu,“ vyhodí ji před sebe na stůl (obrázkem nahoru).

Hráč 1 se táže jednoho (libovolně zvoleného) hráče na jednu konkrétní kartu (např.: „Máš lva ze savany?“- ovšem hráč se na tuto kartu může zeptat pouze tehdy, jestliže v ruce drží jinou kartu ze stejné rodiny- tedy v tomto případě „rodiny ze savany.“). Pokud tázaný hráč tuto kartu vlastní, musí ji odevzdat. Pokud ji nevlastní, hráč1 si líže kartu z balíčku. Řada je na dalším hráči. Jakmile jakýkoli hráč zkompletuje celou rodinu zvířátek, položí ji před sebe na stůl (obrázkem nahoru).

Hra končí ve chvíli, kdy jsou všechny rodiny kompletní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.