KREATIVNÍ SADA BAREVNÁ PEŘÍČKA

DJ09405
Efekt lupa
  • 1 z 3

Krásná sada s barevnými pírky pro dotvoření obrázků okřídlených zvířátek. 


  • 383 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.11.2021
440 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Děti pomocí pestrobarevných peříček vytváří barevná zvířátka. Vznikají pestrobarevné kombinace, kterými si můžete vyzdobit svůj pokojíček.

Sada obsahuje 4 podkladové obrázky 20 x 20 cm, dvě desky s vylisovanými tvary zvířátek - sova, papoušek, slepička, kachnička. Dále 3 špachtle pro vytvoření otvoru na příslušných místech pro vložení pírek, peříčka a podrobný návod. Vše potřebné najdete v praktickém boxu.

Pro děti ve věku 6 - 11 let.

Velikost balení: 21,5 x 21,5 x 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.