Když Dinosaurům někdo umře - Laurie Krasny Brown a Marc Brown

Efekt lupa
  • 1 z 3
Když Dinosaurům někdo umře - Laurie Krasny Brown a Marc Brown

  • 74 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
90 Kč
Kategorie: Knihy pro děti ve věku 4 - 6 let
Položka byla vyprodána...
 

Malá knížka o velkých starostech pro malé i velké.

Dinosaurům někdo umřel vám ne? Ale ano. Naše rodiny vypadají velmi podobně. Nikdo nejsme na světě napořád a každý se několikrát v životě setkáme s tím, že nám zemře někdo milý a hodně blízký. Ztratí se nám člověk, jehož život byl s naším hodně propleten, a teď nám moc chybí a neumíme to pochopit. Děti jsou na tom úplně stejně: také ony se musejí vyrovnávat s naší konečností. Mají spousty otázek, plno starostí, krásných nápadů, umějí si opatrovat vzpomínku. Potřebují, abychom jim na otázky odpověděli, starosti nesli s nimi, nápady jim pomohli uskutečnit a vzpomínky uchovat. Potřebují si o tom všem povídat a my velcí to často neumíme. Bojíme se, jsme příliš smutní nebo prostě nevíme, odkud začít.

Publikace je plnobarevná, ve formátu 24x33cm, 32stran a obálka.

Když Dinosaurům někdo umře je psychologicky fundovaná a v zahraničí velmi úspěšná knížka, která může být dobrým pomocníkem pro společné povídání s dětmi o důležitých věcech v životě. Patří domů, do školek i do knihoven pro děti. Přejme jí, ať pomůže nejen dětem, ale i jejich dospělým.

Najděte si s dětmi tichou chvilku, vyběhněte po pár schůdcích, otevřete dveře a zjistíte, že u Dinosaurů je to vlastně stejné jako u vás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: