Batapuzzle Kdo dřív vyrazí na cestu?

DJ05125
Efekt lupa
  • 1 z 2
Karetní bitva pro hráče ve věku 4-8 let. Velikost balení: 12*8,5*2,5cm

  • 174 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.10.2021
210 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Návod ke hře - BATA PUZZLE

Od 4 let, pro 2 až 4 hráče, balení obsahuje 36 karet puzzle a 6 karet s jezdítky.

Cíl hry: Jako první sestavit puzzle svého dopravního prostředku (jezdítka).

Pravidla hry

Každý z hráčů si vybere 2 karty s jezdítky a musí získat 6 částí puzzle, aby mohl alespoň jedno z nich sestavit. Karty s dopravními prostředky zůstávají po celou hru položeny před hráčem. Puzzle karty rozdáme mezi hráče a ti je položí na kupku před sebe, obrázkem dolů.

Všichni najednou otočí první kartu ze své kupky, hráč s nejvyšším číslem vyhrává a může si mezi ostatními vybrat karty, které se mu hodí k dokončení zvoleného jezdítka.

Pokud je v nejvyšších číslech shoda, rozhodne o vítězi „Válečné kolo“. Každý hráč otočí na své kupce další kartu a nejvyšší číslo tentokrát vyhrává všechny otočené puzzle dílky.

Vyhrává ten, kdo jako první poskládá obrázek svého jezdítka. Pokud jsou ve hře pouze dva, může se stát vítězem i ten, kdo sesbírá všechny karty svého soupeře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.