Kde a jak žijí zvířátka ?

DJ08553
Efekt lupa
  • 1 z 2
Kde a jak žijí zvířátka ? Zajíc žije v zeleninovém záhonu, kravička na louce a žabka v tůni. Kam patří mrkev? Do záhonu! Zajíc musí rychle skočit na na kartičku se záhonkem. Tato hra podporuje komunikaci mezi nejmenšími a jejich rodiči. Pro děti od dv

  • 339 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 1.11.2021
410 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Zajíc žije v zeleninovém záhonu, kravička na louce a žabka v tůni. Kam patří mrkev? Do záhonu! Zajíc musí rychle skočit na na kartičku se záhonkem. Tato hra podporuje komunikaci mezi nejmenšími a jejich rodiči.

Pro děti od dvou let. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.