Karetní společenská hra - Mosquito

DJ08469
  • 1 z 4
Tato hra rozvíjí logické uvažování a postřeh. Začíná se tím, že se doprostřed stolu umístí tři předměty - komár, květina a jablko. Každý hráč dostane svou včelku a rozdají se karty. Podle obrázku a instrukcí na kartách musí hráči co nejrychleji reagovat.

  • 453,72 Kč bez DPH
  • (4 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 21.11.2018
549 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Tato hra rozvíjí logické uvažování a postřeh. Začíná se tím, že se doprostřed stolu umístí tři předměty - komár, květina a jablko. Každý hráč dostane svou včelku a rozdají se karty. Podle obrázku a instrukcí na kartách musí hráči co nejrychleji reagovat. Sebrat jablko, připlácnout komára nebo co nejrychleji umístit včelku na květinu.U této hry se pobaví nejen děti ale i dospělí a celá rodina. 

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.