Karetní hra- Gorila, 5+

DJ05123
Karetní hra - Gorila - úkolem hry je zbavit se všech karet jak rychle to jen jde. (podobá se karetní hře "Sedma") Hráči postupně odhazují na kupku karty propojené barvou nebo zvířátkem, jen si dejte dobrý pozor na Gorilu! Balení obsahuje 47 karet. Hra je

  • 180,99 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 24.10.2018
219 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Karetní hra - Gorila - úkolem hry je zbavit se všech karet jak rychle to jen jde. (podobá se karetní hře "Sedma") Hráči postupně odhazují na kupku karty propojené barvou nebo zvířátkem, jen si dejte dobrý pozor na Gorilu!
Balení obsahuje 47 karet. Hra je určena pro 3 - 5 hráčů od 5 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.