Karetní hra Dobrou noc

DJ05176
Efekt lupa
  • 1 z 3

Krásná hra na dobrou noc - jednoduchá, sbližující a zábavná!

Vaše dítě ji bude milovat stejně jako vy a odteď se už bude do postýlky jen těšit!

 


  • 289 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.10.2021
350 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Návod ke hře - Bisous Dodo (Dobrou noc!)

Od 3do 6ti let, pro 2 hráče (1 hráč, 1 vedoucí), balení obsahuje 36 karet, 2 postavičky, 1 postýlku.

Cíl hry:

Získat co nejvíce karet ještě před tím, než si vytáhnete následující 3 karty: prostěradlo, polštář a rozkošnou peřinku.

Pravidla hry

Hráč vyprázdní krabičku a vybere si podle libosti jednu ze dvou postaviček. Položí ji do postýlky (vnitřní kus krabičky) tak, aby ležela otevřenýma očima nahoru. Vedoucí hry zamíchá kartami a předloží hromádku před hráče (obrázky směrem dolů). Hráč otáčí karty- jednu po druhé.

Karty, které hráč otočí, představují pusinky, písničky a lechtání, kterých si užije později. Ale pozor! Pokaždé, když hráč otočí kartu se sluníčkem, musí dát ze své nasbírané hromádky stranou tolik karet, kolik je na ni sluníček (1 až 3), „sluníčkovou“ kartu odloží stranou také.

Když si hráč vytáhne kartu s obrázkem polštáře, umístí ji do postýlky pod hlavu postavičky. Karta s obrázkem „prostěradla“ se pokládá přes nožičky postavičky a karta přikrývky se pokládá na prostěradlo. Jakmile hráč shromáždil tyto tři karty (polštář, prostěradlo, přikrývka), hra končí.

Nyní je řada na vedoucím hry. Hráč odevzdá všechny získané karty. Vedoucí z hromádky otáčí karty a podle obrázků zazpívá písničku, pusinkuje či lechtá hráče.

Jakmile jsou všechny karty použity, je čas postavičce popřát dobrou noc a uložit ji do postýlky zavřenýma očima nahoru. Krásné sny!  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.