Karetní hra Bata waf! 3+

DJ05104
Efekt lupa
  • 1 z 3

Karetní hra na principu přebíjené "Větší bere" s kartami psů. V karetní hře Bata Waf vyhrává větší pes. Pokud jsou dva psi stejně velcí, kdo zakřičí první Bata Waf, získá tyto karty. 


  • 174 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.10.2021
210 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Návod ke hře - BATA – WAF

Od 3 let, pro 2 a více hráčů, balení obsahuje 36 karet.

Cíl hry: Získat všechny hrací karty.

Pravidla hry

Rozdáme karty mezi hráče a každý postaví svou kupku před sebe – obrázkem dolů. Všichni najednou otočí první kartu ze své kupky. Vyhrál ten, kdo otočil kartu s obrázkem největšího psa. Někdy se stane, že hráči otočí karty s obrázky stejně velikých psů. V takovém případě musí vykřiknout BATA – WAF, položit na vrch balíčku jinou kartou z kupky – tentokrát obrázkem dolů, a pak ještě jednu – obrázkem nahoru. (Tak, že se hraje o 3 karty.) Ten, jehož poslední karta je nakonec nejvyšší, vyhrává všechny 3 soupeřovy karty.

Děti, které neumí ještě počítat, můžou snadno porovnat, kdo vyhrál - podle velikosti pejsků

na obrázku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.