Jak si postavit letadlo - Martin Sodomka

KOS51
Efekt lupa
  • 1 z 3

"Proč bysme si vlastně nemohli postavit letadlo?" navrhne jednoho podzimního odpoledne krysák Arny svému kamarádovi vrabčáku Zílovi. 
"Nepřipadá ti, Arny, divné, aby si pták stavěl letadlo?" 

Přibližně takto začíná další pokračování Edice technických pohádek. V knize se čtenář dozví, jak je možné, že se letadlo udrží ve vzduchu, jakým způsobem se ovládá, jaké přístroje potřebuje mít pilot v kokpitu, jak vypadá motor a další. Hrdinové našeho příběhu se nepotýkají jen s technickými potížemi, ale také se svými pochybnostmi, strachem, a v jednu chvíli jim jde dokonce o život. V této partě se nepěstují žádné velké zdvořilosti, ale když jde do tuhého, projeví se síla jejich kamarádství a je jasné, že se jeden na druhého může zaručeně spolehnout.

  • 290 Kč 116 Kč –40 %
    158 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.12.2021
174 Kč
Kategorie: Knihy pro děti od 7 let
 

Martin Sodomka, začínal jako konstruktér v TOS Svitavy. V roce 1993 zakládá grafické studio. Od roku 1994 spolupracuje s vydavatelstvím Computer Press a do dnešního dne vytvořil cca 2500 knižních obálek. V roce 2012 vydává vlastním nákladem první knihu Edice technických pohádek Jak si postavit auto. Kniha byla inspirována vlastnoruční renovací staré nepojízdné Škody Octavia z roku 1963, se kterou autor později procestoval mnoho zemí Evropy. V následujících letech přibyly tituly Jak si postavit ...

 

Popis: 1× kniha, vázaná, 60 stran, česky

Rozměry: 22,5 × 22,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: