Interaktivní pejsek Chokko

DJ06383
Tento roztomilý a originální dřevěný pejsek je ozvláštněn pohyblivými korálky a chrastítkem v bříšku. Snadno zaujme a udrží pozornost i těch nejmenších - hračka je vhodná pro děti od 12 let, ale užijí si ji i mladší - neobsahuje žádné oddělené drobné část

  • 536 Kč bez DPH
  • (5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.11.2021
649 Kč
Kategorie: pro miminka
 

Tento roztomilý a originální dřevěný pejsek je ozvláštněn pohyblivými korálky a chrastítkem v bříšku. Snadno zaujme a udrží pozornost i těch nejmenších - hračka je vhodná pro děti od 12 let, ale užijí si ji i mladší - neobsahuje žádné oddělené drobné části.

Rozměry: 16.5 x 22 x 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.