Hrací šperkovnice s balerinou

DJ06597
Efekt lupa
  • 1 z 2

Pro všechny malé parádnice, které si potřebují uschovat svoje poklady na bezpečné místo.

Po odklopení víčka se objeví krásná tančící balerína v růžových šatičkách a zazní melodie Invitation to the Dance od Carla Maria von Weber.

 


  • 488 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 30.7.2021
590 Kč
Kategorie: Hrací skříňky, šperky, pokladničky
 

Pro všechny malé parádnice, které si potřebují uschovat svoje poklady na bezpečné místo. Hrací skříňka se zrcadlem ve tvaru hvězdy, zásuvkou a místem pro prstýnky, náušničky, korálky atd. Po odklopení víčka se objeví krásná tančící balerína v růžových šatičkách a zazní melodie Invitation to the Dance od Carla Maria von Weber.

Rozměr šperkovnice: 18x11,5x10 cm

Pro děti od 3 let.

Vyrobeno z pevného kartonu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.