Holčičí barvy na obličej

DJ09231

Sada obsahuje 6 barev na obličej, které nadchnou všechny oslavence a vykouzlí úsměv. Barvy jsou vhodné, jak na obličej tak na tělo, lze nanášet houbičkou nebo štětečkem. Barvy na obličej Djeco jsou zdravotně nezávadné, neobsahují parabeny ani parfémy, jsou snadno odstranitelné vodou a mýdlem. 
Balení obsahuje 6 barev na obličej (6g x 6), 1x štětec a 1x houbička pro nanášení barev
Vhodné pro děti od 3 let


  • 208 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.10.2021
239 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Sada obsahuje 6 barev na obličej, které nadchnou všechny oslavence a vykouzlí úsměv. Barvy jsou vhodné, jak na obličej tak na tělo, lze nanášet houbičkou nebo štětečkem.
Barvy na obličej Djeco jsou zdravotně nezávadné, neobsahují parabeny ani parfémy, jsou snadno odstranitelné vodou a mýdlem. 
Balení obsahuje 6 barev na obličej (6g x 6), 1x štětec a 1x houbička pro nanášení barev
Vhodné pro děti od 3 let

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.