Hadi a žebříky

DJ05208
Efekt lupa
  • 1 z 2
Společenská hra pro 2 - 4 hráče. Pomozte tučňáčkum překročit ledové kry. Využívejte žebříky, které vám zkrátí cestu, ale pozor na sítě. Pro děti od 3 let, velikost balení: 38x16x3,5cm.

  • 289 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 22.9.2021
350 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Společenská hra pro 2 - 4 hráče. Pomozte tučňáčkum překročit ledové kry. Využívejte žebříky, které vám zkrátí cestu, ale pozor na sítě. Pro děti od 3 let, velikost balení: 38x16x3,5cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.