Dřevěná skládačka - Tyčinková mozaika

DJ08356
Efekt lupa
  • 1 z 2
Dřevěná skládačka - Tyčinková mozaika S touto skládačkou se děti naučí sestavit mnoho různých obrázků pomocí různě dlouhých dřevěných tyčinek. Na výběr ze dvou obtížností. Celkem 24 různých předloh a 41 tyčinek. Pro děti od 4 do 6 let. Rozměr balení

  • 371 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
449 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
Položka byla vyprodána...
 

Dřevěná skládačka - Tyčinková mozaika
S touto skládačkou se děti naučí sestavit mnoho různých obrázků pomocí různě dlouhých dřevěných tyčinek. Na výběr ze dvou obtížností.
Celkem 24 různých předloh a 41 tyčinek.

Pro děti od 4 do 6 let.
Rozměr balení 21,5 x 21,5 x 3,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.