Dřevěná skládačka s nástroji - Hasičské auto

J06498

Pěkná a promyšlená dřevěná skládačka vhodná pro chlapce od 2 do 4 let. 


  • 693 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
839 Kč
Kategorie: Hračky a hry
Položka byla vyprodána...
 

Pěkná a promyšlená dřevěná skládačka vhodná pro chlapce od 2 do 4 let. Tvoří ji 24 dílků a 3 figurky požárníků. Auto má v přední části praktickou šňůrku na tahání.

Dřevěná skládačka je skvělá hračka pro malé mistry a milovníky skládacích hraček. Kluci si mohou pomocí dřevěných šroubů, šroubováku a klíče poskládat vlastní hasičské auto. Dřevěná hračka rozvíjí nejen motoriku a zručnost dětí, ale i fantazii a představivost. Dětské dřevěné autíčko je nadčasová dřevěná hračka, je vyrobeno z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Jeho jedinečný design, realistické provedení a poutavé barvy zaručí, že se s ním rád zahraje každý malý požárník. Také je to ideální společník pro děti na procházky po čerstvém vzduchu.

Rozměry balení: 33 x 10 x 18 cm

27 kusů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce hraček Janod navrhuje kvalitní a originální hračky tak, aby co nejvíce rozvíjely dětskou kreativitu, a přirozeně nutily dítě rozvíjet svou představivost ve všech možných směrech. Janod, to je spojení tradice a modernosti v těch nejmenších detailech!