Dovádivé loutky - Na bruslích

DJ09860
Efekt lupa
  • 1 z 2
Tvořivá aktivita pro mladší děti. Z připravených papírových dílků a kovových spínáčků si vytvoří postavičky zvířátek na bruslích, které mají pohyblivé části. Přidají se vodící špejle a loutky jsou hned jako živé! Hra rozvíjí jemnou motoriku, logiku a k

  • 164 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
189 Kč
Kategorie: Výtvarné a kreativní sety
Položka byla vyprodána...
 

Tvořivá aktivita pro mladší děti. Z připravených papírových dílků a kovových spínáčků si vytvoří postavičky zvířátek na bruslích, které mají pohyblivé části. Přidají se vodící špejle a loutky jsou hned jako živé!

Hra rozvíjí jemnou motoriku, logiku a konstruktivní myšlení a zlepšuje trpělivost.

 

Rozměr balení:  32 x 24 cm

Pro děti od 3 do 6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.