Domov - Carson Ellisová

65POLE010
Efekt lupa
  • 1 z 3

Vynikající malířka a ilustrátorka Carson Ellisová přichází se svou první autorskou knihou, ve které s humorem i nadsázkou představuje rozmanité podoby domova.

Domov může být dům na venkově, byt ve městě nebo dokonce bota. Domov lze najít na cestě, pod vodou, v bájných světech i v autorčině ateliéru. 

  • 298 Kč 119 Kč –40 %
    163 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 7.12.2021
179 Kč
Kategorie: Knihy pro děti od 7 let
 

Autorský debut oceňované ilustrátorky je laskavým pohledem na místa, která lze (někdy s notnou dávkou fantazie) označit jako domov, a vybízí tak k zamyšlení nad tím, co pro nás vlastně domov znamená. Svou bohatou vizuální stránkou čtenáře láká, aby se ke knize opakovaně vracel. 

Ilustrace ukrývají spoustu drobných detailů, které při každém dalším čtení nabídnou nové významy. Průvodkyní celou knihou je holubice z titulní strany. Silueta v okně prvního domova se při bližším pohledu proměňuje v čepici dívky na poslední dvoustraně. V závěru se tak ukazuje, jak bydlí sama autorka, a předměty, které čtenář mohl objevit na předchozích stranách (korouhvička, loď v lahvi, globus, černobílá látka, klobouk s krempou) nacházejí své místo u malířky doma. Právě tyto předměty nabízejí prostor k zastavení, zamyšlení i opakovanému čtení. Všímavý čtenář může neustále objevovat nové a nové detaily.

 

Popis: 1× kniha, vázaná, 40 stran, česky

Rozměry: 25,5 × 30,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: