Dokreslovačka pro předškoláky

DJ08939
Efekt lupa
  • 1 z 3

Výtvarná sada pro trénování jemné motoriky a držení tužky. Dítě obtahuje vyznačené tvary barevnými fixy či pastelkami a trénuje si tak rukopis.


  • 163 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
179 Kč
Kategorie: Výtvarné a kreativní sety
Položka byla vyprodána...
 

Sada obsahuje 18 obrázků zvířátek s předkreslenými tahy k obtažení. Děti se obtahováním naučí kreslit geometrické tvary, spirály nebo vlnovky, uvolní ruku a procvičí jemnou motoriku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.