Dobrý pejsek pro kokínko přeskočí i přes hovínko

KOS01
Dobrý pejsek pro kokínko přeskočí i přes hovínko Vilém Hynek Básnická knížka pro děti. Potěší nejen děti předškolního i školního věku, ale také jejich rodiče. Přestože kniha nese podtitul „neslušné básničky“, jde knížku milou a laskavou, probouzející

  • 114 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
125 Kč
Kategorie: Knihy pro děti ve věku 4 - 6 let
Položka byla vyprodána...
 

 Dobrý pejsek pro kokínko přeskočí i přes hovínko
Vilém Hynek

Básnická knížka pro děti.
Potěší nejen děti předškolního i školního věku, ale také jejich rodiče. Obsahuje výbor básní ze dvou autorových sbírek, Neslušné básničky a Lamy jsou tlamy aneb jazykoLAMY. Přestože kniha nese podtitul „neslušné básničky“, jde knížku milou a laskavou, probouzející u dětí chuť k hraní si se slovíčky, k laškování s jejich významy a experimentování s rytmem.

Sbírka se po svém prvním vydání v roce 2008 stala okamžitě bestsellerem a byla rychle rozebrána, stejně jako následný dotisk. Některé básně téměř "zlidověly", děti je milují, recitují se v mateřských školkách, staly se součástí divadelního představení, často je umí nazpaměť i rodiče. Kniha nyní vychází v přepracované podobě, poprvé s barevnými obrázky a v typografické úpravě mladého grafika Bohdana Bobo Lukáše.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.