Dny Marianne 2018

 

Na co se můžete těšit?

Nový nábytek na zakázku si u nás budete moci objednat se slevou 20%, na vybraný vystavený nábytek z prodejen nabídneme slevy ve výši až 70%. Na hračky a doplňky nabídneme také slevy až 20% v rámci souběžné slevové akce v prodejnách Space4kids. Slevy se nevztahují na produkty značek Mayer a Vilac a na dětskou literaturu.

 

V případě zájmu o zhotovení 3D návrhů interiérů nás neváhejte kontaktovat již nyní - do navrhování se pustíme ihned a během Dnů Marianne si budete moci nábytek objednat na základě již hotových návrhů a kalkulací.

 

Akce Dny Marianne se zúčastní také naše druhé studio One Space, které nabízí vybavení ložnic, obývacích pokojů, jídelen a pracoven a také šatny a skříně na míru. Návrhy či cenové kalkulace Vám také rádi připravíme před zahájením Dnů Marianne, v pražském showroom si můžete prohlédnout vystavený nábytek a vzorníky.

 

 

Galerie výprodeje ze showroomu

Vyprodáváme vystavený nábytek!

 

V následující fotogalerii najdete nabídku výprodejového nábytku z našich expozic v Praze a Brně. Na každé fotce uvidíte cenu před a po slevě, přičemž slevy se pohybují mezi 20 - 70 %. Pro více informací (rozměry, možnosti dodání) či rezervaci nás kontaktujte. Za platnou rezervaci považujeme složení zálohy ve výši 50 % ceny vybraného produktu.

 

Kdy se akce koná?

Akce se koná od pátku 14.9. do neděle 16.9. a navštívit nás můžete v obou našich prodejnách, kde budeme mít upravenou otevírací dobu:

 

PRODEJNA PRAHA PRODEJNA BRNO
Pá: 10:00 - 18:00 Pá: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 18:00 So: 10:00 - 15:00
Ne: 10:00 - 16:00 Ne: zavřeno

 

 

Věříme, že nákupy ve Space4kids a One Space pro Vás budou i letos příjemnou zkušeností.

Tým Space4kids

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.