Černý Petr Mistibooh

DJ05116
Efekt lupa
  • 1 z 3
Brrr!!! Zábavná a strašidelná hra Černý Petr, kterou lze kvůli speciálnímu svítícímu inkoustu hrát i ve tmě Velikost balení: 12*8,5*2,5cm

  • 223 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
270 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
Položka byla vyprodána...
 

Návod ke hře - Mistiboo!

  • Od 4 let
  • Pro 2 až 4 hráče
  • Obsahuje 33 karet, 32 karet se dá kombinovat do páru a jedna je Mistgri (černý Petr)
  • Cíl hry: Dokončit hru bez Mistigri v ruce

 

Pravidla hry:

Nejmladší hráč začíná. Hraje se ve směru hodinových ručiček. Rozdají se karty. Hráči se podívaji, jestli mohou utvořit z některých karet pár. Pokud ano, položí je před sebe. Potom může hra začít. První hráč si vezme kartu od souseda nalevo. Pokud může s touto kartou utvořit dvojici, vyloží ji opět před sebe. Pokud nemůže, nechá si ji. Jako další je na řadě ten, který vydával svoji kartu naposledy. Bere si opět od souseda nalevo. A tak dále. Všechny karty tvoří pár s výjimkou Mistigri karty. Proto musíte dávat pozor, abyste ji nedrželi ve své ruce.

Ještě více zábavy a děsivosti:

Fosforeskující inkoust umožňuje hrát ve tmě. Stačí dát karty před začátkem hry na pár minut ke zdroji světla. Ve tmě budou všechny bílé části obrázku svítit.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.