Dětské oboustranné puzzle Farma, sada 16 - 30 dílků

Z-J02822
Efekt lupa
  • 1 z 2
Puzzle obsahují oboustranné puzzle s různým počtem dílků, ze kterých lze poskládat až 8 zvířátek na farmě. Puzzle jsou ilustrovány reálnými obrázky zvířátek a věrně tak přiblíží dětem jejich zvířecí kamarády. Vzhledem k různému počtu dílků rostou spolu s

  • 190 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 1.11.2021
230 Kč
Kategorie: Puzzle
 

Puzzle obsahují  oboustranné puzzle s různým počtem dílků, ze kterých lze poskládat až 8 zvířátek na farmě. Puzzle jsou ilustrovány reálnými obrázky zvířátek a věrně tak přiblíží dětem jejich zvířecí kamarády. Vzhledem k různému počtu dílků rostou spolu s děťátkem. Puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, rozlišování barev, tvarů a velikosti. Učí děti vnímat vztah mezi částmi a celkem a jsou užitečné při rozvoji motoriky rukou. Rozměr poskládaných puzzle je 20 x 20 cm, obsahují 90 dílků (16-20-24-30) a jsou vhodné pro děti od 3 do 7 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce hraček Janod navrhuje kvalitní a originální hračky tak, aby co nejvíce rozvíjely dětskou kreativitu, a přirozeně nutily dítě rozvíjet svou představivost ve všech možných směrech. Janod, to je spojení tradice a modernosti v těch nejmenších detailech!