Dětská společenská hra Quick couic

DJ08467
Efekt lupa
  • 1 z 3
Dětská společenská hra Quick couic je pro 4 hráče. Jeden z týmu má zavázané oči a druhý řídí slovními pokyny jeho pohyby - úkolem je dovést spoluhráče a najít 5 objektů jako první. Velikost krabičky je 21 x 21 x 4 cm Vhodná je pro děti od 6 let.

  • 318 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.10.2021
385 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Dětská společenská hra Quick couic je pro 4 hráče. Jeden z týmu má zavázané oči a druhý řídí slovními pokyny jeho pohyby - úkolem je dovést spoluhráče a najít 5 objektů jako první.
Velikost krabičky je  21 x 21 x 4 cm 
Vhodná je pro děti od 6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.