Crockenvol, +18m - poškozený obal

DJ06372
Crockenvol, +18m ozvojová hračka pro nejmenší. Balení obsahuje dřevěného krokodýla s kuličkou a kladívkem. Trefujte se kladívkem na barevné kolíčky a koukejte se na poskakující míček. Pro děti od 18 měsíců.
  • 659 Kč 364 Kč –55 %
    244 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 31.5.2022
295 Kč
Kategorie: pro miminka
 

Rozvojová hračka pro nejmenší. Balení obsahuje dřevěného krokodýla s kuličkou a kladívkem. Trefujte se kladívkem na barevné kolíčky a koukejte se na poskakující míček. Pro děti od 18 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.