Reference

Našim cílem je spokojený zákazník. Přečtěte si, co o naší práci řekli naši klienti.

 

"Nakupuji zde pro svou holčičku hračky od jejího narození a narozeninové či vánoční dárky pro všechny děti v rodině. Myslím, že jsou to krásné hračky, co rozvíjejí estetiku a kreativitu dítěte. Skvělá alternativa k těm barevným kolotočářským hračkám ve většině prodejen na českém trhu."

Dita, Praha

 

"Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému týmu vašeho obchůdku.. Byla jsem u Vás minulý týden na doporučení kamarádky pro knihu dětem a byla jsem velmi mile překvapena ohromným výběrem nejen knih, ale i krásných kvalitních her a hraček pro děti všech věkových kategorií.. Díky ochotě slečny, která byla nejen velice milá, ale uměla I poradit ( což v dnešní době není vůbec standart ) jsem odcházela nadšená a s krásnými a kreativními dárky pro děti k Vánocům..
Do tohoto obchodu se budu ráda vracet a myslím si, že až děti dostanou dárky od Vás tak budu i muset ????
Přeji Vám krásné Vánoce a do nového roku mnoho stejně spokojených zákazníků malých i velkých."

S pozdravem Gabriela Faltysová

  

"S firmou Space4kids jsem byla absolutně spokojena, včetně návrhu, který mě vytvořila paní Andrea Augustová - velmi ochotná, vstřícná, nedělal ji žádný problém návrh několikrát změnit k mé spokojenosti, dětský pokojíček je moc pěkný, materiál, kování, zpracování je velice pěkné, montáž proběhla hladce - chlapi byli slušní a ochotní, vše po sobě uklidili, tak jak to má být !!!! Děkuji firmě Space4kids, za dobře odvedenou práci a určitě všem kdo se chystá měnit dětský pokojíček doporučuji !!!"

Renata

 

"Do obchodu nás přivedla nebývalá nápaditost a rozmanitost nábytku. Spolupráce s designérem a vytvoření návrhu a realizace na míru bylo opět perfektní. Kvalita provedení a pečlivost při instalaci byla příkladná. Byli jsme velmi spokojeni."

Libor Sykora