Chapo magic

DJ05133
  • 1 z 2
Chapo magic - karetní hra, od 6 let Snažte se zapamatovat, co se skrývá uvnitř kouzelníkových klobouků. Pro hráče od 6 let.

  • 173 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 20.2.2019
209 Kč
Kategorie: Hračky od 8 do 15 let
 

Návod ke hře - CHAPO MAGIC

Od 6 let, Pro 2-4 hráče, Obsahuje 40 karet

Cíl hry: Zapamatovat si a vyhrát co nejvíce karet.

Příprava hry:

Zamícháme všechny karty a každému hráči rozdáme tři. Zbývající karty tvoří balíček na stole. Hráči si prohlédnou své karty, a aniž by měnili jejich pořadí, položí je jako paklík před sebe na stůl lícem dolů.

Pravidla hry:

Začíná nejmladší hráč. Při svém tahu hráč udělá následující: nahlas ohlásí barvu karty (tipuje) a následně otočí vrchní kartu ze svého paklíku a zjistí, zda barvu uhodl. Pokud ano, tuto kartu získává a vyloží ji před sebe obrázkem nahoru. Pokud barvu neuhodl, kartu ztrácí a vloží ji dospod balíčku na stole.

Pokud je karta, kterou hráč otočí, karta „Chapomagic“, všichni hráči (včetně toho, kdo ji otočil a i v případě, že neuhodl její barvu) musí zaklepat na desku stolu. Ten, kdo zaklepe jako poslední, ztrácí svou poslední vyhranou kartu a musí ji vložit dospod balíčku na stole. Může se také stát, že některý z hráčů zaklepe na stůl, i když nebyla otočena karta „Chapomagic“. V tom případě za svou chybu zaplatí také naposledy vyhranou kartou.

Poznámka: pokud hráč ještě nevyhrál žádnou kartu, nemá ani které karty se vzdát, takže si všechny karty nechává.

V závěru svého tahu si hráč vezme vrchní kartu z balíčku, podívá se na ni a umístí ji dospod svého paklíku obrázkem dolů. Následuje další hráč.

Význam symbolů na kartách:

Některé karty obsahují symboly. Když otočíte jednu z těchto karet, proveďte akci, která odpovídá symbolu:

Žlutá: Poté, co si hráč vzal novou kartu z balíčku na stole, všichni hráči musí svůj paklík karet dát svému sousedovi po levici. Hráči si mohou karty, které dostali, prohlédnout a pak srovnat do paklíku obrázkem dolů.

Zelená: Poté, co si hráč vzal novou kartu z balíčku na stole, musí promíchat všechny karty ve svém paklíku. Může se na své karty v novém pořadí podívat a  poté srovnat do paklíku obrázkem dolů.

Modrá: Poté, co si hráč vzal novou kartu z balíčku na stole, umístí ji doprostřed svého paklíku. Může se podívat na kartu, kterou si právě vzal z balíčku, ale na ostatní karty ne.

Konec hry:

Hra končí, když už na stole nezůstaly žádné karty. Vyhrává hráč s největším počtem karet ve svém paklíku.

Varování: obsahuje malé části – nevhodné pro děti do tří let věku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.