Bogoss

DJ05160
Efekt lupa
  • 1 z 3

Zábavná a trochu strašidelná hra pro 2 - 4 hráče od 6 do 99 let.

Cílem hráčů je sbírat karty a dát dohromady celou kostru (2 nohy, 2 ruce, lebku a trup).


  • 293 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.11.2021
355 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Návod ke hře - Bogoss

Věk hráčů: 6 - 99 let

Počet hráčů: 2 - 4 hráči

Obsah balení: 30 karet s kostlivcem (zelené), 12 polámaných kostlivců (červené), dva žolíci

Cíl hry

Jako první sestavit dva nepolámané kostlivce, nebo jednoho polámaného.

Průběh hry

Každému hráči rozdejte 6 karet. Zbytek představuje balík. Hra postupuje ve směru hodinových ručiček. Začíná nejmladší hráč. Hráč si vybere jednoho protihráče a zeptá se ho, jestli má část kostlivce, kterou potřebuje (kostlivec = 2 nohy, 2 paže, lebka, tělo).

Pokud protihráč má danou část, musí ji odevzdat. Pokud první hráč dostane kartu s nepolámaným kostlivcem, může si vyžádat další část kostlivce od stejného nebo jiného hráče. Pokud ale byl na kartě polámaný kostlivec, dostává se na řadu další hráč. Pokud by protihráč danou část kostlivce neměl, první hráč si vezme kartu z balíčku. Pokud je to správná část, pokračuje ve hře. Pokud ne, je na řadě další hráč.

Žolík: Žolík nahrazuje jakoukoliv část kostlivce, polámaného i nepolámaného. Žolíka si hráči nemohou navzájem vyžádat.

Když bude mít jeden z hráčů kostlivce kompletního, vyloží ho před sebe. Hra končí v momentě, kdy má jeden hráč vyložené dva nepolámané kostlivce nebo jednoho polámaného.

Náš tip: Karty jsou fosforeskující. Stačí je tedy před hrou na pár minut nasvítit a poté můžete hrát po tmě. Hra bude hned daleko zábavnější a i trochu strašidelná.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.