Bogoss

DJ05160
  • 1 z 3

Zábavná a trochu strašidelná hra pro 2 - 4 hráče od 6 do 99 let.

Cílem hráčů je sbírat karty a dát dohromady celou kostru (2 nohy, 2 ruce, lebku a trup).


  • 293,39 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 26.10.2018
355 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Každý hráč dostane na začátku hry 6 karet.

Cílem hráčů je dát dohromady celou kostru (2 nohy, 2 ruce, lebku a trup).

Zbytek se nechá v balíku na stole. Začíná nejmladší hráč. Ten se zeptá jednoho spoluhráče na určitou část těla, kterou potřebuje. Pokud tedy protihráč má požadovanou kartu, předá ji tomu, kdo je zrovna na řadě. Pokud na kartě není kostra rozbitá, hráč pokračuje a může požádat některého ze svých spoluhráčů o další kartu. Pokud je kostra rozbitá je řada na dalším hráči. Pokud spoluhráč nemá požadovanou kartu, hráč končí a na řadě je další hráč v pořadí.

Karta žolík může nahradit jakoukoliv jinou kartu.

Jakmile je kostra kompletní, položí ji hráč na stůl. Hra končí, když jeden z hráčů dá dohromady 2 kompletní kostry nerozbité, nebo 1 kompletní rozbitou.

Pokud si chcete zahrát večer strašidelnější verzi se svítícími kartami ve tmě, je třeba předem na chvíli rozložit karty na stůl a nasvítit.

Náš tip: každý, kdo prohraje, musí vyprávět krátký strašidelný příběh.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.