Tipy na vánoční dárky pro děti 1-10let

Chcete vybrat pro své děti, které ještě neumí napsat Ježíškovi ten nejlepší dárek? Máme pro vás pár zaručených tipů hraček, leta prověřených našimi dětmi, ale i recenzemi maminek, které denně dostáváme od našich zákaznic.

První rok života:

roční děti, ty zatím umí kostičky jen bourat, ale s touto chytrou pyramidou se rychle zlepšuje hrubá motorika a děti se brzy naučí kostky skládat na sebe. Pyramidy jsou vyrobené z tvrdého velmi odolného kartonu, takže si s nimi děti neubíží. Díky krásným ilustracím na jednotlivých kostkách se děti učí poznávat zvířátka, barvy a čísla.

908-3_8501-b1            pyramida djeco                     space4kids 8503

 

Dalšími skvělými pomocníky na rozvoj hrubé motoriky a také trpělivosti jsou různé provlékací nebo šroubovací hry, ale také puzzle pro nejmenší:

 

djeco provlékací         šroubovací. jpeg        vilac 8503                                                                                               djeco 6206

Víte, že s dětmi kolem 18 měsíců se dá už výtvarničit? Podívejte jaké krásné nálepky, výtvarné sety nebo psací potřeby nabízíme už pro takto malé děti.

 

pěnové     djeco výtvarné   djeco9081   djeco-9755

Pro děti od 3 let:

S tříletými dětmi je opravdu zábava. Zde je pár tipů na dárky, které si můžete užít společně, ale i ty, se kterými si můžou hrát sami. Na výběr jsou hračky, které děti rozvíjí, potěší a naučí kreativitě.

 

J02681        DZIZPZLJJJJ04719-1         essentiel-sorting-colours-game

taktilo loto    art-painting   89921799_l

 

 

vendy_               set hudebních nástrojů_             dobry-den-tucnaku

 

 

Pro děti 5 - 10let:

I v této věkové kategorii nabízíme spoustu vzdělávacích, ale  zároveň zábavných her. Doporučujeme celou řadu výtvarných setů a velký výběr Puzzle, karetní hry, společenské hry, a také kvalitní literaturu.

 

 

 

je-suis-ballerine-puzzle       bogobos_           Djeco hra

 

 

kinoptik1                  Pipasik_Moje-sbirka-motylu_cover        613506_B_600x500-200x200