Bla bla bla

DJ08462
Efekt lupa
  • 1 z 3
Hra pro všechny ve věku 7-99. Sbírání obrázkových karet a vyprávění příběhů na základě asociací. Vyhrává ten, dko nasbírá nejvíc karet. Hra obsahuje 240 karet a jednu kostku, pro 3-5 hráčů. Velikost balení je 21*21*3 cm

  • 412 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
499 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
Položka byla vyprodána...
 

Hra pro všechny ve věku 7-99. Sbírání obrázkových karet a vyprávění příběhů na základě asociací. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíc karet. Hra obsahuje 240 karet a jednu kostku, pro 3-5 hráčů.

Velikost balení je 21*21*3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.