Batasaurus karetní hra

DJ05136
Efekt lupa
  • 1 z 2

Zapamatujete si, která karta skrývá vašeho nejsilnějšího dinosaura?

Jedině tak můžete do dinosauří přebíjené nasadit toho dinosaura, který přemůže dinosaury ostatních. Kdo si to ale nepamatuje, jen těžko se ubrání.


  • 178 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 30.9.2021
215 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Zapamatujete si, která karta skrývá vašeho nejsilnějšího dinosaura?

Jedině tak můžete do dinosauří přebíjené nasadit toho dinosaura, který přemůže dinosaury ostatních. Kdo si to ale nepamatuje, jen těžko se ubrání...

Skvělá akční přebíjená s prvky paměťového pexesa

Návod ke hře - Batasaurus

Věk: 5-99 let

počet hráčů: 2 – 4 

Obsah balení: 48 karet s dinosaury (4 sady po 12 kartách). Každý dinosaurus je označen číslem, které vyjadřuje jeho sílu (1 je nejslabší, 12 nejsilnější)

Cíl hry: vyhrát co nejvíce soubojů a získat tak co nejvíce karet

Příprava hry: Každý hráč si vezme jednu sadu dinosaurů. Zamíchají své karty a rozloží je před sebe na stůl obrázky nahoru tak, jak je vytahují ze svého zamíchaného balíčku (můžou je rozmístit do dvou řad po 6 kartách nebo do 3 řad po 4 kartách). Po dobu 30 sekund se každý hráč snaží zapamatovat rozmístění svých 12 karet, potom každou kartu otočí na své pozici rubem nahoru.

Průběh hry: začíná nejmladší hráč. Hráč na tahu vybere jednu ze svých karet a otočí ji do středu stolu. Po směru hodinových ručiček pak ostatní hráči vyberou také každý jednu kartu a otočí ji do středu stolu. Ten, kdo zahral nejsilnější kartu, vyhrává všechny karty uprostřed stolu a položí je na balíček stranou - to jsou jeho vyhrané body. Tento hráč začíná další souboj - první vybírá kartu a pokládá ji do středu stolu.

Speciální případ: Když dva nebo více hráčů otočí kartu se stejným číslem, nastává bitva (pouze těchto hráčů). Každý z nich vybere ze svých karet jednu další kartu a položí ji rubem vzhůru na svou předešlou kartu. Potom všichni naráz vybranou kartu otočí a zjistí, kdo zahrál nejsilnější kartu. Tento hráč vyhrává všechny karty ze středu stolu. Pokud se však stane, že opět otočí karty se stejným číslem, hráči pokračují dál stejným způsobem v bitvě, dokud jeden z nich nezahraje vyšší kartu než ostatní hráči zapojení do bitvy. Pozor: pokud dva nebo více hráčů zahraje stejně silnou kartu, ale jiný hráč zahraje kartu silnější, bitva se v tomto případě nekoná a všechny karty získává hráč, který zahrál silnější kartu.

Konec hry: hra končí, když kterémukoli hráči dojdou karty. Může se stát, že ostatním hráčům ještě karty zbydou - přidají je na hromádku svých získaných bodů. Každý hráč potom přepočítá své vyhrané karty (body) a vítězem se stává ten s nejvíce body.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.