Batamo Válka slov

DJ05189
Efekt lupa
 • 1 z 2
Batamo - karetní hra, od 8 let Hráči otočí kartu s obrázky a každý se snaží najít mezi obrázky co nejvíce předmětů začínajících na písmeno, které má na své kartě. Zábava zaručena!

 • 247 Kč bez DPH
 • (2 ks) Skladem
  Můžeme doručit do: 2.11.2021
299 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Návod ke hře - BATAMO

 • Od 8 let
 • Pro 2-4 hráče
 • Obsahuje: 38 karet s písmeny, 16 tematických karet

 

Cíl hry:

Získat co nejvíce karet od soupeřů. Hra končí, když některý z hráčů zůstane s prázdnýma rukama.

Pravidla hry:

Karty s písmeny i obrázky zamícháme a rozdáme hráčům. Hráči se na karty nesmí dívat, drží je v balíčku před sebou. Všichni hráči hrají v tahu najednou: každý vytáhne horní kartu ze svého balíčku a položí ji doprostřed stolu. Co se děje dále, záleží na počtu hráčů a na tom, jaké karty byly vyloženy.

 • Dva hráči:
 1. Pokud byly vyloženy dvě karty s písmeny, hráči se snaží vymyslet co nejdříve slovo obsahující obě tato písmena. Hráč, který řekl slovo první, bere obě karty.
 2. Pokud byla vyložena jedna tematická a jedna písmenková karta, hráči se snaží vymyslet slovo obsahující předložené písmeno a týkající se daného tématu. Hráč, který první slovo vymyslí, bere obě karty.
 3. Pokud byly vyloženy dvě karty s obrázkem, začíná bitva! Hráči vyloží po jednom další kartu ze svých balíčků a položí ji rubem nahoru a poté další kartu obrázkem nahoru. Poté se řídí pravidly popsanými v bodech a) a b).
 • Tři a více hráčů:
 1. Pokud byly vyloženy jen písmenkové karty, hráči se snaží vymyslet slovo, které obsahuje alespoň dvě z vyložených písmen. Hráč, který řekne slovo první, bere všechny karty.
 2. Pokud byla vyložena jedna tematická karta a další s písmenky, hráči se snaží vymyslet slovo na dané téma a obsahující alespoň jedno z vyložených písmen. Hráč, který řekne slovo první, bere všechny karty.
 3. Pokud byly vyloženy dvě a více tematických karet, začíná bitva! Hráči vyloží po jednom další kartu ze svých balíčků a položí ji rubem nahoru a poté další kartu obrázkem nahoru. Poté se řídí pravidly popsanými v bodech a) a b).

Bitvu mohou hrát všichni hráči, nejen ti, kteří vyložili karty s tématy      (a tím bitvu začali).

Video návod můžete nalézt na odkazu níže:

https://www.youtube.com/watch?v=ZkaHtcxbhRM&feature=youtu.be

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.