Batameuh Karetní hra

DJ05114
Efekt lupa
  • 1 z 3

Zábavná zvuková karetní hra pro děti 4-7 let. Hráči současně otáčí karty. Ve chvíli, kdy se na kartách objeví stejné zvířátko nebo zvířátko ze stejné skupiny ( domácí zvířátko, divoké zvířátko, musí hráči napodobit zvuk onoho zvířátka. Ten, kdo zazvučí jako první, bere všechny otočené karty. Cílem hry je získat co nejvíce karet. 


  • 174 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 22.9.2021
210 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Pravidla hry - Batameuh

Od 4 do 9 let, Pro 2 až 4 hráče, Obsahuje 40 karet

Cíl hry: vyhrát všechny karty

Pravidla hry:

Zamíchejte karty. Dealer rozdá všechny karty jednu po druhé. Hra se hraje po směru hodinových ručiček. Nejmladší hráč začíná. Každý hráč drží svůj balíček karet v ruce tak, aby byly obrázky skryté. Všichni sejmou současně kartu z vrcholu svého balíčku a ukážou ji protihráčům. Hráči, kteří odkryjí karty, na kterých jsou alespoň dvě stejná hospodářská nebo divoká zvířata, musejí předvést zvířecí zvuk. Hráč, který napodobí zvuk jako první, vyhrává všechny karty, které byly  stejné. Pokud jsou jen dva hráči a setká se divoké a farmářské zvíře, nic se neděje. Každý hráč si vezme kartu toho druhého, dá ji do svého balíčku a hraje se dál. Pokud udělá nějaký hráč chybu ( např. napodobí zvuk jiného zvířete nebo udělá zvuk, pokud žádný hráč nemá stejnou kartu) musí tento hráč dát všem ostatním jednu kartu ze svého balíčku jako penaltu.

Farmářská zvířata                                                   Divoká zvířata

Osel hýká:  íí-áá!                                                      Slon troubí: Thůůáá, thůůáá!

Kachna kváká: kvak, kvak!                                        Hyena vyje: Aůůůů!

Kohout kokrhá: kykyryký!                                          Lev řve: vraaaůůůů!

Ovečka bečí: béé, béé!                                              Opice pokřikuje: U-u-u-u-u!

Kravička bučí: bůh, bůh!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.