Bataflash

DJ05118
Efekt lupa
  • 1 z 3
Karetní hra pro děti od 5ti let. Hráči současně otáčí karty. Ten, kdo první najde stejné zvířátko na kartách, bere otočené kart. Cílem hry je získat všechny karty. Velikost balení: 12*8,5*2,5cm 32karet, pro 2-4 hráče

  • 174 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 30.9.2021
210 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Pravidla hry - BATAFLASH

5-99 let, 2-4 hráči, 32 karet

Cíl hry: získat více karet než spoluhráči.

Pravidla hry

Rozdáme karty mezi hráče a každý postaví svou kupku před sebe – obrázkem dolů. Všichni najednou otočí první kartu ze své kupky. Ten, kdo první najde zvířátko, které se vyskytuje na všech kartách, zakřičí název onoho zvířátka.

  • Jestliže hráč zvířátko uhodl, získává všechny otočené karty a uloží je dospod svého balíku- obrázkem dolů.
  • Jestliže se ono zvířátko na všech kartách nevyskytuje, hráč musí dát ze svého balíku každému spoluhráči jednu kartu. Hráči dají kartu dospod svého balíku (obrázkem dolů). Totéž udělají se svou otočenou kartou uprostřed stolu. Hra pokračuje. (Všichni hráči otočí vrchní kartu ze svého balíku.)
  • V případě, že se na současně otočených kartách nevyskytuje stejné zvířátko, hráči si kartu vezmou zpět a dají ji dospod svého balíku- obrázkem dolů. Hra pokračuje.

Ten, kdo získá všechny karty, vyhrává.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.