Asociační hra loto Náš dům

DJ08121
Obrázková asociační hra pro děti od 2 let. Velikost balení: 14,5x 15x 15cm. Všechny karty se otočí obrázkem dolů. Nejprve si každý hráč vytáhne svoji kartu, např. kuchyň, obývací pokoj... První hráč otočí žeton s obrázkem, když obrázek souvisí s jeho kart

  • 240 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 29.9.2021
290 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Obrázková asociační hra pro děti od 2 let. Velikost balení: 14,5x 15x 15cm.   Všechny karty se otočí obrázkem dolů. Nejprve si každý hráč vytáhne svoji kartu, např. kuchyň, obývací pokoj... První hráč otočí žeton s obrázkem, když obrázek souvisí s jeho kartou, zůstává mu. Když ne, otočí ji a vrátí zpět a tak se pokračuje dál. Vyhraje ten, kdo nasbírá všechny žetony, které patří na jeho kartu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.