Asociační hra loto Nakupování

DJ08125
Efekt lupa
  • 1 z 3
Obrázková asociační hra pro děti od 2 let. Všechny žetony se otočí obrázkem dolů a každý hráč si vytáhne svoji kartu s obrázkem obchodu... První hráč otočí žeton s obrázkem a když se obrázek shoduje s jeho kartou, tak si ho na ni položí. Pokud ne, tak ji

  • 189 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
229 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
Položka byla vyprodána...
 

Obrázková asociační hra pro děti od 2 let. Všechny žetony se otočí obrázkem dolů a každý hráč si vytáhne svoji kartu s obrázkem obchodu... První hráč otočí žeton s obrázkem a když se obrázek shoduje s jeho kartou, tak si ho na ni položí. Pokud ne, tak ji vrátí zpět. Jakmile má jeden hráč zaplněnou celou kartu, vyhrává.
Velikost balení: 14,5x 15x 15cm. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.