Animomix tvoříme zvířátka

DJ08357
Efekt lupa
  • 1 z 3

Tato vzdělávací hra pro nejmenší hráče děti učí trpělivosti, rozvíjí jejich představivost a jemnou motoriku.

Děti podle zadání poskládají obrázek složený vrstvením z jednotlivých karet. 


  • 289 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
350 Kč
Kategorie: Kostky, skládačky, hlavolamy
Položka byla vyprodána...
 

Tato vzdělávací hra pro nejmenší hráče děti učí trpělivosti, rozvíjí jejich představivost a jemnou motoriku. Děti podle zadání poskládají obrázek složený vrstvením z jednotlivých karet.

Děti si nachystají dřevěnou základovou desku se čtyřmi kolíčky. Vezmou si kartu se zadáním, kde je nakreslen obrázek který mají poskládat. Nachystají si destičky s pozadím obrázku, vzorováním a výřezem zvířátka a postupným skládáním na základovou desku vytvoří obrázek právě podle kartičky zadání.

Děti musí správně vybrat a vložit barevné pozadí, vzor obrázku (průhledné karty s různými vzory) a poslední kartu tvoří výřez vrchního obrázku (zvířátko).

Sada obsahuje: 1 základní desku s kolíčky, 4 barevné karty pozadí, 8 foliových karet se vzory, 10 karet s výřezem zvířátka a 20 základních karet se zadáním

Hra je určena pro děti od 3-6 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.