Animazoo Karetní hra

DJ05188
Efekt lupa
  • 1 z 2
Strategická karetní hra Animazoo, ve které musíte vytvořit co nejkrásnější zoologickou zahradu. Cílem je získat co nejvíce hvězd z karet s různými zvířaty a vyhrát co nejvíce bonusových karet. Čím více druhů zvířat, tím lépe. Ale pozor - nezapomínejte na

  • 288 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
349 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
Položka byla vyprodána...
 

Návod ke hře - Animazoo

Od 6 let

Pro 2-4 hráče

Obsahuje 55 karet (30 jídelních, 20 zvířecích a 5 bonusových)

Cíl hry:

Získávat zvířata do své zoo a tím počty hvězdiček na kartách, vyhrát bonusové karty.

Příprava hry:

Zamíchejte jídelní karty, každému hráči rozdejte 3. Další 3 jsou viditelně umístěny do středu stolu (to je „tržiště“). Zbytek jídelních karet tvoří paklík, obrázkem dolů. Zamíchejte zvířecí karty. Tři z nich rozložte na tržišti vedle jídelních karet. Zbytek zvířecích karet tvoří paklík, obrázkem dolů. Bonusové karty jsou viditelně rozloženy na straně hracího prostoru.

Pravidla hry:

Začíná nejmladší hráč a pokračuje se po směru hodinových ručiček. Hráč na tahu může udělat dvě věci:

-vzít si dvě jídelní karty – buď z paklíku, nebo z tržiště. Pokud si vezme z tržiště, na konci tahu doplní novou kartu do tržiště z paklíku (aby tam vždy byly tři)

-vzít si jednu zvířecí kartu – aby si hráč mohl vzít kartu zvířete, musí mít nasbírán určitý počet jídelních karet, který odpovídá zvířeti. Pokud má nasbíráno a vybere si zvíře, tyto svoje jídelní karty zahodí (vymění jídelní karty za zvířecí kartu). Když hráč získá zvířecí kartu, položí ji viditelně před sebe do své zoo. Na konci tahu z paklíku se zvířecími kartami doplní tržiště (aby tam vždy byly 3 zvířecí karty).

Poznámka 1: Na konci tahu nesmí mít hráč v ruce více než 5 karet. Pokud má, musí přebývající počet karet zahodit.

Poznámka 2: Když dojdou jídelní karty v paklíku, zamíchají se zahozené karty a tím se vytvoří nový paklík.

Bonusové karty:

Hráč vyhrává bonusovou kartu, pokud se mu podaří nasbírat zvířata:

každého druhu / každého typu stravy / z každého kontinentu stejného druhu / stejného typu stravy

Konec hry:

Pokud už nezbývají žádné další zvířecí karty, je to konec hry a hráči mohou ještě získat „Maxovy“ bonusové karty. Získává je hráč, který má nejvíce zvířat:

Poznámka 3: Pokud je stav pro výhru Maxovy karty vyrovnán mezi dvěma nebo více hráči, všichni tito hráči získávají 5 bodů (hvězdiček).

Poznámka 4: Pokud nemá hráč alespoň po jednom zvířeti z každého kontinentu, ztrácí na konci hry 3 body (hvězdičky).

Vítěz:

Vyhrává hráč, který má na konci hry největší součet hvězd na svých zvířecích a bonusových kartách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.